Novinky z oboru

Zpěvačka Victoria bude mít svou rubriku v Ranní show Evropy 2

23.1.2018 / Praha

Evropa 2, nejposlouchanější stanice pro mladé, spouští od poloviny ledna novou rubriku Svět podle Victorie, která poběží každý všední den v Ranní show. Rubrika bude mít podobu rozhovoru, v němž se bude zpěvačka Victoria Velvet s moderátory Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým zabývat lifestylovými tématy.  

Evropa 2 přidává do Ranní show, kterou moderují Leoš Mareš a Patrik Hezucký, další osobnost – zpěvačku Victorii Velvet, která je označována za jednu z nejhezčích českých zpěvaček.

K naší ostřílené moderátorské dvojici jsme v rámci krátké rubriky připojili do každodenního schématu nový ženský element v podobě zpěvačky Victorie. Cílem je samozřejmě pobavit naše posluchače prostřednictvím lifestylových témat, která jsou jim blízká. Proto se hned v prvních dílech Victorie s Leošem a Patrikem zaměří na témata jako je přitažlivost druhého pohlaví, sex, nakupování apod.,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

V Ranní show Evropy 2 existuje několik rubrik, například Zpátky do minulosti nebo Česká volba. Svět podle Victorie bude mít ale trochu jiný směr a bude se více věnovat tématům zaměřeným na rozdíly mezi ženami a muži. Během ranního vysílání poběží hned dvakrát, v časech 6:18 a 8:18.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...