FAJN CHALLENGE S RADIOHOUSE - Radiohouse

FAJN CHALLENGE S RADIOHOUSE

Mediální zastupitelství Radiohouse ve spolupráci s Fajn rádiem připravilo netradiční náborovou kampaň. Cílem je rozšířit obchodní tým o mladé mediální konzultanty, kteří mají drive, tah na branku a chtějí dělat business trochu jinak. Fajn rádio, které má za „cílovku“ mladou generaci v tom komunikačně a přirozeně pomáhá.

Jak taková náborová kampaň vypadá?
Chceš být součástí našeho týmu? Fajn rádio tě potřebuje jako obchodníka! Baví tě obchod a marketing, ale pracovní pozice, na které současně jsi ti v něčem nevyhovuje? Často slýcháme, že práce je super, ale některým z vás vadí platové ohodnocení, prostředí nebo kolektiv.

My pro tebe máme plán, který ti pomůže k práci v obchodu a to, co tě trápí tě už trápit nemusí. Jako obchodník pro Fajn rádio budeš jednat s různými klienty, dostaneš se na různá místa a čekají tě velmi bohaté výzvy, kdy každá je úplně jiná. Nespadneš do stereotypu, slibujeme!

Co tím můžeš získat?
Nové příjemné pracovní prostředí. Tým lidí, který ví, co tato práce obnáší a budou ti zároveň i podporou.

Jaké nabízíme benefity?
Zařídíme ti nový šatník, postaráme se o tvojí novou vizáž. Práci ti půjde od ruky díky firemní mediální akademii. A pokud ti to půjde dobře a splníš cíle, tak tě pošleme i na exotickou dovolenou, kde si odpočineš.

Jak se o práci ucházet?
Dejme CV stranou, buďte originální a představte se trochu jinak, fantazii se meze nekladou.

Napiš na tomas.medek@radiohouse.cz, proč bys o tuhle pracovní příležitost měl/a zájem. Do předmětu napiš FAJN CHALLENGEsvé jméno, např. FAJN CHALLENGE Jan Novák

A nemusí to být jen text, přidej fotku, vytvoř plakát nebo nahraj video, kde se můžeš rozpovídat.

FAJN CHALLENGE