Hitrádio North Music získalo novou moderátorskou posilu, influencera Martina Hranáče  - Radiohouse

Hitrádio North Music získalo novou moderátorskou posilu, influencera Martina Hranáče 

Hitrádio North Music patřící do mediální skupiny Media Bohemia opět personálně posílilo. Nejprve začátkem léta tým přivítal modelku a Miss ČR Lucii Šlégr, v prosinci přišel do Hitrádia North Music i influencer Martin Hranáč, kterého proslavila reality show Vyvolení. Ve vysílání navazuje na obsah, který tvoří na sociálních sítích a společně s odpolední moderátorkou Káťou Haplovou připravuje rubriku Na Hraně.

Novým členem týmu Hitrádia North Music se stal od prosince influencer Martin Hranáč. Rodák z Ústí nad Labem, komik, kterého proslavila legendární reality show Vyvolení a v neposlední řadě také číšník v Berlíně, jehož videa mají na sociálních sítích obrovskou sledovanost (aktuálně ho na sociálních sítích sleduje téměř 300 tis. fanoušků) vysílá nově na Hitrádiu North Music odpolední rubriku. Rubrika Na Hraně s Martinem Hranáčem běží každý všední den po 16.00 hod

„Martin se s ničím nemaže a když to dají dohromady s naší odpolední moderátorkou Káťou Haplovou, je výsledkem vysílání bez servítků. Vzhledem k tomu, že se říká, že sever Čech je drsný, tak věřím, že i severočeské Hitrádio North Music vysílání na hraně ustojí,“ říká Kamil Bílský, který má Hitrádio North Music na starosti.

Martin Hranáč kromě on-air rubriky bude připravovat i obsah pro sociální sítě Hitrádia North Music.