Posluchači Hitrádia North Music zvolili NEJ vánoční trhy Ústeckého kraje pro rok 2023. Vyhrálo město Most - Radiohouse

Posluchači Hitrádia North Music zvolili NEJ vánoční trhy Ústeckého kraje pro rok 2023. Vyhrálo město Most

Hitrádio North Music ze skupiny Media Bohemia hledalo se svými posluchači nejhezčí vánoční trhy v Ústeckém kraji. Do ankety se zapojilo více než tisíc hlasujících, kteří vybrali jako nejhezčí vánoční trhy pro rok 2023 městské trhy v Mostě. Na druhém místě skončily trhy v Teplicích a bronzovou příčku obsadily vánoční trhy v Chomutově.

Posluchači a fanoušci Hitrádia North Music vybírali v uplynulých týdnech ve speciální vánoční anketě nejkrásnější vánoční trhy regionu. V anketě, do které se zapojilo téměř 1200 hlasujících, získaly titul nejkrásnějších vánočních trhů Ústeckého kraje pro rok 2023 městské trhy v Mostě. Do finálové pětice se pak probojovaly ještě vánoční trhy ve v Teplicích, Chomutově, Litoměřicích a Ústí nad Labem.

„Víme, že naši posluchači milují vánoční atmosféru trhů, kde si mohou užít doprovodný program, koupit svařák a prohlédnout zboží v nasvícených stáncích. Často jsou ale z tuzemských trhů zklamaní a využívají naší severočeské polohy a vyráží na trhy do zahraničí. Hitrádio North Music je ale na svůj kraj pyšné a dlouhodobě region a jeho obyvatele podporuje, a proto se rozhodlo, že najde ty NEJ vánoční trhy na severu Čech, které stojí za to navštívit,“ říká Kamil Bílský, který má Hitrádio North Music.

Seznam top 5 míst s nejhezčími vánočními trhy v Ústeckém kraji:

1. Most

2. Teplice

3. Chomutov

4. Litoměřice

5. Ústí nad Labem 

Všechny finálové vánoční trhy v minulém týdnu navštívil promotým Hitrádia North Music, kde natáčel zajímavá videa a fotografie, která jsou zveřejněna na sociálních sítích stanice.