Rádio Blaník oslavuje 25 let letními koncerty. V Pardubicích vystoupí Olympic, Helena Vondráčková a další hvězdy - Radiohouse

Rádio Blaník oslavuje 25 let letními koncerty. V Pardubicích vystoupí Olympic, Helena Vondráčková a další hvězdy

Rádio Blaník slaví 25 let a chystá se to oslavit ve velkém stylu. Po narozeninovém koncertu na Konopišti připravilo sérii letních koncertů po celé České republice, a to zcela zdarma.

Rádio Blaník posluchačům, kteří se na vyprodaný koncert na Konopišti již nedostali, připravilo letní překvapení. „Blanické koncerty mají vždy naprosto úžasnou atmosféru a rádi se jich zúčastňují, jak samotní zpěváci, tak právě i naši fanoušci. Letošní rok se podařilo navýšit kapacitu areálu na Konopišti, a také připravit sérii koncertů po celé České republice. Je to pro nás opravdu výjimečný ročník a v narozeninových oslavách a překvapeních pro posluchače budeme pokračovat, “ říká šéf programu Rádia Blaník Daniel Rumpík.

První koncert se uskuteční už v pátek 14. června v Pardubicích na Pernštýnském náměstí. Součástí programu bude i Den Pardubického kraje, takže se návštěvníci mohou těšit na pestrý program po celý den.

Koncert začíná ve 13:00vstup je zdarma. Na pódiu se vystřídá plejáda hvězdných hostů jako jsou kapela Olympic, Helena Vondráčková, Michal Hrůza, Olga LounováPetr Kolář. Kromě nich se mohou návštěvníci těšit i na novouBlanickou kapelu a naživo zazní i nová píseň Slunce dál svítí. A pokud si příchozí budou chtít narozeninovou písničku Slunce dál svítí připomenout, pustit si ji mohou ZDE.

Následovat budou koncerty v Brně (21. června), Jičín (28. června), Olomouci (12. července), Moravských Budějovicích (19. července), Klatovech (26. července), Mostě (3. srpna), Liberci (9. srpna), Písku (16. srpna), Opavě (23. srpna) a Napajedlech (30. srpna).

Více informací naleznete na webu Rádia Blaník: https://radioblanik.cz/