Rychlý postup Lucie Šlégr v rádiu aneb ze zprávařky moderátorkou za 3 měsíce - Radiohouse

Rychlý postup Lucie Šlégr v rádiu aneb ze zprávařky moderátorkou za 3 měsíce

Začátkem léta začala modelka a bývalá Miss ČR Lucie Šlégr pracovat jako zprávařka na Hitrádiu North Music. Po zkušební době jí vedení rádia nabídlo pozici moderátorky odpolední show Padla. Nově tak moderuje po boku Aleše Lehkého, moderátora a zpěváka z kapely Lunetic, a moderátora a DJ Dana Rakaczkého. Společně už se také fotili na billboardy a Lucie opět zazářila jako Miss. Podívejte se, jak to modelce slušelo! 

Na regionálním Hitrádiu North Music posluchače baví nově od září trojice hvězdných moderátorů, jeden ze členů legendární skupiny Lunetic Aleš Lehký, jeden z nejpopulárnějších severočeských DJs Dan Rakaczký a Miss České republiky 2005 Lucie Šlégr. Ta do rádia nejprve nastoupila jako zprávařka, po třech měsících jí ale vedení rádia nabídlo rozšíření spolupráce. Lucie Šlégr stále působí jako dopolední zprávařka, navíc ale jako moderátorka doplňuje kolegy v odpolední show Padla. Společně vysílají od 12:00 do 16:00 hodin. Každý z moderátorů má během odpoledne na starosti několik věcí, Lucii tak přibyly další pracovní povinnosti.

„Budu chystat rubriku „Výchova chlapců v Čechách“, na kterou se moc těším. Mužským posluchačům se totiž pokusím vysvětlit ženskou logiku, což si přiznejme, že není mnohdy jednoduché,“ říká se smíchem Lucie Šlégr.

A co říká Lucie na svůj rychlý postup? „Jsem nadšená. Kolektiv máme v rádiu úplně skvělý, s klukama jsme si opravdu sedli, máme stejný smysl pro humor, spoustu společných známých, a hlavně všichni milujeme náš kraj. To je přidaná hodnota pro odpolední vysílání, protože dokážeme se zaujetím zaujmout stanoviska k různým věcem, kterými lidé u nás v kraji žijí.“

„Lucka je prostě ten typ ženské, kterou chcete mít vedle sebe. Je s ní legrace a naši posluchači si ji během léta opravdu zamilovali. Je radost pracovat společně a náš mužský tandem rozbila dokonale…to ostatně uvidíte i na fotkách a backstage videích z přípravy kampaně,“ shodují se Aleš Lehký a Dan Rakaczký.