Hitrádio Zlín vyráží na pracoviště s coffeebreaky - Radiohouse

Hitrádio Zlín vyráží na pracoviště s coffeebreaky

S Hitrádiem Zlín se budou posluchači těšit do práce i po prázdninách. Ve vysílání se objeví hned tři soutěže o peníze, oblíbený hudební projekt City Live, a v neposlední řadě navštíví promo tým rádia pracoviště posluchačů po celém kraji s coffeebreaky.

Po úspěšném loňském ročníku se vrací zářijová tour po pracovištích v celém Zlínském kraji. Hitrádio Zlín vyráží za svými posluchači s coffeebreaky a přímo do práce jim přiveze voňavou kávu z rodinné pražírny v Babicích na Uherskohradišťsku a sladká čokoládová srdce od místního výrobce čokolády. „Jsme moc rádi, že se nám podařilo spojit šňůru coffeebreakových zastávek po regionu s lokálními výrobci a celý projekt zůstává doma. Už prvního dne se nám přihlásily desítky posluchačů, kteří chtějí, aby k nim do práce přijelo rádio“, říká programový šéf Hitrádia Zlín Michal Pistolas. Svá pracoviště mohou lidé přihlásit na webu hitradiozlin.cz. Tým rádia pak na místo vyráží vždy v pracovní dny mezi 10. a 11. hodinou, poprvé v pondělí 4. září. V závěru coffeebreaku čeká kolektiv společné focení, telefonický vstup do živého vysílání a zarámovaný certifikát na památku.

Se začátkem září se do vysílání Hitrádia Zlín vrací i soutěže o peníze. Oblíbené Cashemesky doplní ranní Hudební šampionátValašský expres, jediná soutěž s prvky reality show, ve které vše telefonátem do studia teprve začíná. Stanice připravila také refresh zvukového obalu, který reaguje na světové trendy v rozhlasovém vysílání.

Na státní svátek, 28. září, čeká posluchače další ze série koncertů pod širým nebem City Live s jedinečným spojením výjimečných interpretů. Společně na jednom pódiu vystoupí kapela JelenKateřinou Marií Tichou.