Bývalá Miss a modelka Lucie Šlégr nastupuje za mikrofon Hitrádia North Music - Radiohouse

Bývalá Miss a modelka Lucie Šlégr nastupuje za mikrofon Hitrádia North Music

Hitrádio North Music patřící do mediální skupiny Media Bohemia přivítá od července novou zprávařskou posilu. Lucie Šlégr, bývalá modelka a Miss ČR 2005, nastoupí na tuto pozici od 10. července a bude doplňovat mužskou moderátorskou dvojici odpolední show Padla, Aleše Lehkého a Dana Rakaczkého. Lucie Šlégr přichází do médií po rodičovské dovolené. V minulosti se věnovala modelingu, sociální práci, marketingovým a charitativním aktivitám zaměřujícím se na seniory.

Hitrádio North Music od 10, července posiluje tým o další populární tvář ze showbyznysu. Kromě zpěváka Aleše Lehkého (člen kapely Lunetic), zpěvačky Leony Gyöngyösi. nyní přichází do rádia na post zprávařky také modelka, Miss ČR 2005 a manželka populárního hokejisty a ex-poslance Jiřího Šlégra, Lucie Šlégr. „Lucka je i přes svou popularitu obyčejná holka ze severu Čech, která se vždy usmívá a svou dobrou náladu přenáší také na ostatní. Navíc je i kreativní a má sympatický projev směrem k posluchačům, takže dokonale zapadla do týmu Hitrádia North Music. Stejně jako ostatní musela i ona absolvovat konkurz, který nakonec suverénně vyhrála, přestože nikdy před tím v rádiu nepracovala. Nyní je tedy na startu své moderátorské kariéry a já jsem moc rád, že zprávařsky posílí i naší odpolední dvojici Aleše s Danem,“ říká Kamil Bílský, šéf programu Hitrádia North Music.

Šlégr kromě zprávařské činnosti vypomůže stanici také s PR, marketingem a komunikací na sociálních sítích.

„Nikdy v životě by mě nenapadlo, že budu jednou pracovat v rádiu. Na ten nápad mě přivedla kamarádka a současná moderátorka Hitrádia Lea Gyöngyösi. Jsem jí za to moc vděčná, protože rádiu jako mediatypu musí propadnout snad každý, kdo do něj jednou vstoupí,“ říká Lucie Šlégr, nová zprávařka Hitrádia North Music.