Vašek Matějovský dostal volno od Fajn rádia - Radiohouse

Vašek Matějovský dostal volno od Fajn rádia

Populární herec a moderátor Vašek Matějovský je v poslední době velmi vytížený. Na svém instagramovém účtu se často ve 4 hodiny ráno svěřuje, že míří z Pražského hradu, kde hraje Shakespearovské slavnosti, do Fajn rádia, kde od 6.00 hod. vysílá. Denně tak spí 2 hodiny, přes den pak ještě natáčí pro TV Nova. Jeho vyčerpání si všimli i v domovském rádiu. Dali mu dovolenou na dobu neurčitou a místo něj angažovali kolegy, kteří dosud netuší, co znamená vstávat opravdu brzo.  

„Na Vaškovi bylo poslední dobou znát vyčerpání a už se tím přestal tajit i ve své ranní show Fajn ráno. Do toho se mu začali jeho kamarádi, kteří moderují odpolední show, Aneta Kratochvílová a Petr Hataš smát, že má nejlepší drive a že to je přeci pohoda a dospí se odpoledne,“ vysvětluje Ondřej Cikán, šéf programu Fajn rádia a dodává: „Využili jsme tohoto, že se takto hecují a díky našemu avatarovi Mr. Fajn jsme dali spontánně ve vysílání Vaškovi volno a poslali odpolední dvojici moderovat ranní show Fajn rádia, a to hned od následujícího dne. Jak to zvládnou a jestli je nechá Vašek za sebe moderovat celé léto ještě vůbec nevíme.“

Mladí kolegové podle zdrojů z rádia po prvním hecování tajně doufali, že se během léta start ranního vysílání posune třeba o hodinu, mají ale podle všeho smůlu. „Ranní vysílání začíná hodinovou přípravou, takže je každý den normálně očekávám po páté hodině včetně hotové tematické přípravy,“ říká šéf Ondřej Cikán.

Vaškovi Matějovskému se tak nečekaně objevilo místo v zaplněném diáři. Co tedy na léto plánuje? Bude odpočívat nebo si ranní show zaplní jinou aktivitou?

„Já si to prostě hodlám užít a držím kolegům palce,“ říká Vašek Matějovský, herec a moderátor ranní show na Fajn rádiu.