Moderátor z Hitrádia Vysočina projde za 10 dnů Vysočinu pěšky, u toho bude vysílat - Radiohouse

Moderátor z Hitrádia Vysočina projde za 10 dnů Vysočinu pěšky, u toho bude vysílat

Hitrádio Vysočina ze skupiny Media Bohemia si připravilo pro posluchače nový projekt Na vlastní nohy Vysočinou, který vznikl jako spontánní sázka ve vysílání moderátorů odpolední show. Během deseti dnů projde moderátor odpolední show Marek Grande Vysočinu za 10 dnů pěšky. V průběhu cesty se bude připojovat spolu s posluchači živě do éteru rádia za pomoci tzv. uličníka. Současně bude svou cestu mapovat i na sociálních sítích. Projekt má za cíl podpořit regionalitu a komunikaci s místními komunitami. K projektu se partnersky připojila Vysočina Tourism.

Hitrádio Vysočina, regionální rádio spadající pod programovou síť Hitrádií, se pustilo do nového projektu, kterýspontánně vznikl přímo v živém vysílání. Moderátor odpolední show Marek Grande se vsadil se svým kolegou Petrem Janáčkem, že projde pěšky Vysočinu od severu k jihu, a to za pouhých 10 dnů. V průběhu své cestychce moderátor odpolední show navštívit několik obcí, kde se bude živě připojovat spolu s posluchači do éteru rádia. Fanoušci Hitrádia Vysočina se mohou také těšit na unikátní foto a video obsah na sociální sítě, pro jehož příležitost si stanice zakoupila i nový dron.

,,Hitrádia se dlouhodobě snaží stavět program i marketing na regionalitě a propojování se s posluchačskou komunitou. Projekt Na vlastní nohy Vysočinou je ideálním příkladem, díky kterému chceme ukázat krásy regionu, představit zajímavé turistické cíle, a především se sejít s lidmi, kteří na Vysočině žijí a věnují se jí. Chceme, aby náš projekt byl o lidech a pro lidi, protože jsme Hitrádio Vysočina a naše srdce hraje pro Vysočinu,“ uzavírá slovy claimu Bedřich Musil, šéf programu Hitrádia Vysočina.

Projekt odstartoval tento týden sázkou moderátorů ve vysílání. Následně se do projektu připojili partneři jako Vysočina Tourism, kterým se nápad na poznávání Vysočiny zalíbil. Teď musí Hitrádio Vysočina a zejména oba moderátoři vše připravit a 13. května oficiálně odstartuje 10denní cesta Marka Grandeho po Vysočině.

Více informací o projektu:

Na vlastní nohy Vysočinou | Promo | Hitrádio Vysočina (hitradiovysocina.cz)