Rock rádio personálně posiluje o další rockovou hvězdu. Moderovat ranní vysílání bude Viktor Dyk - Radiohouse

Rock rádio personálně posiluje o další rockovou hvězdu. Moderovat ranní vysílání bude Viktor Dyk

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, koncem roku personálně posílilo svůj moderátorský tým. Do rádia nastoupily dvě zpěvačky a nově také moderátorky Annabelle Fárová a Leona Šenková. Aktuálně dochází ke změně i v ranním vysílání, kdy Rockovej rozjezd od 6.00 hod. do 9.00 hod. bude nově moderovat zpěvák, skladatel, muzikálový herec a hudební producent Viktor Dyk.

Rock rádio již koncem loňského roku začalo postupně proměňovat své vysílání a personálně posílilo o dvě rockerky Leonu Šenkovou a Annabelle Fárovou. Od 30. ledna dojde ke změnám také v ranním vysílání, kdy Rockovej rozjezd bude nově moderovat Viktor Dyk, který je v komunitě rockových posluchačů velmi oblíbený a uznávaný.

„Už koncem loňského roku jsme Viktora postupně testovali ve vysílání a viděli jsme, že v komunitě posluchačů neuvěřitelně funguje a je oblíbený. Věřím, že tak bude adekvátním nástupcem do ranního vysílání, které je postaveno na kvalitní rockové muzice a aktuálních a zajímavých informací nejen ze světa rocku,“ říká Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia.

V Rockovém rozjezdu se posluchači ráno dozvídají například to, co se děje v životě rockových hvězd, co aktuálně dělají, na čem pracují nebo kde se s nimi jejich fanoušci mohou potkat. „Tím, že je Viktor dlouholetým členem RockOpery, spolupracoval nebo spolupracuje s různými umělci napříč žánry, tak bude v ranním vysílání jako doma,“ dodává Ondřej Cikán.

„Když se mi z Rock rádia ozval Jirka Weingärtner s nabídkou moderování, tak jsem se ani moc dlouho nerozmýšlel a tuhle zajímavou výzvu přijal! Už jsem dělal v životě leccos, ale tohle bylo pro mě ve všem naprosto nové. Že to bude ve finále obnášet ranní moderování „Rockového rozjezdu“, vyplynulo až postupně z nastalé situace. Tomáš Kraus je „rodilý moderátor“ a já „rodilý zpěvák“, a rána jsou navíc dost specifickou disciplínou ve všech možných ohledech, i tak jsem se rozhodl s tím popasovat, jak nejlíp dokážu. Doufám, že budu posluchačům dobrým průvodcem a správným „nakopávačem“ rána, společně s pestrým rockovým playlistem, který hraje na vlnách Rock rádia zásadní roli,“ říká Viktor Dyk, nový moderátor Rockového rozjezdu.