Rock rádio získalo další hvězdu. Zpěvák Miro Šmajda se stává moderátorem - Radiohouse

Rock rádio získalo další hvězdu. Zpěvák Miro Šmajda se stává moderátorem

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, posílilo o další hvězdu. Nově za mikrofon stanice usedl populární zpěvák Miro Šmajda. Pro frontmana kapely Terrapie a Walda Gang a finalistu SuperStar je to vůbec první rádiová zkušenost. Aktuálně ho mohou posluchači slyšet několikrát za měsíc převážně ve víkendovém vysílání. 

Rock rádio z mediální skupiny Media Bohemia opět posiluje tým o další hudební osobnost, zpěváka Mira Šmajdu. Populární frontman kapely Terrapie a Walda Gang, který v minulosti skončil na druhém místě v Česko Slovenské SuperStar, nyní zkouší nové zaměstnání a třikrát do měsíce ho mohou slyšet fanoušci i v éteru Rock rádia. „Miro Šmajda je interpret, kterého mají posluchači Rock rádia velmi rádi, a proto jsme ho i s kapelou pravidelně zvali k nám na rozhovor. Rozhovory se ale v průběhu času proměnily a mnohdy se stalo, že nakonec to byl Miro, kdo se ptal na otázky našeho moderátora,“ říká se smíchem Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia a Fajn rádia a dodává: „Tak jsme si řekli, že je to rozený moderátor a zkusili mu nabídnout příležitost, kterou přijal. Zatím moderuje několikrát do měsíce, s tím, že termíny ladíme flexibilně kvůli jeho pracovnímu vytížení. Rádi bychom ale do budoucna nastavili nějakou pravidelnost, protože Miro má opravdu skvělý rádiový cit a rockerský drive, který k naší stanici sedí.“

Rock rádio pravidelně připravuje také projekt Rockerka roku, v jehož rámci vybírá ze svých posluchaček ty nejslušnější rockerky. S těmi pak nafotí oblíbený sexy kalendář. Letos byly do focení zapojeny i populární české kapely jako Dymytry, Traktor nebo právě Terrapie Mira Šmajdy. Během tohoto focení pak došlo k dohodě, že se stane Miro Šmajda členem týmu Rock rádia a už v průběhu září si po několika vysíláních tzv. „do zdi“ zkusil i ostrý start na živo.