Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Leoš Mareš bude vysílat Ranní show z NYC

3.9.2018 /

Leoš Mareš bude vysílat Ranní show z NYC

 

Populární Ranní show na Evropě 2 odstartovala další sezónu ve velkém a vysílat bude od začátku září týden z ČR a současně z USA. Jde o vyvrcholení půlroční soutěže Poraz Mareše, díky které se do NYC s Leošem Marešem podívá i 5 výherců vědomostního kvízu. Zatímco Leoš Mareš bude spolu s výherci do vysílání vstupovat na dálku, tak z pražského studia celý výlet také komentuje a sleduje Patrik Hezucký a Libor Bouček. Evropa 2 současně představila také novou podobu svého webu.

Na něm si můžete rozhovory z New Yourku poslechnout https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy

 

„Výlet Leoše Mareše a našich výherců do New Yorku je takovým završením dvacáté sezóny Ranní show a současně odstartováním sezóny nové. A protože slavíme ve velkém, tak prostě zkusíme vysílat z USA. Je tu ale jistý časový posun, tak uvidíme, jak nám to půjde. Každopádně chystáme obsah jak on-air, tak i pro sociální sítě Evropy 2 a určitě to bude stát za to,“ slibuje Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio, a.s. a jednatelka RADIOHOUSE s.r.o.

 

Ranní show Evropy2 je dlouhodobě jedním z komerčně nejúspěšnějších pořadů RADIOHOUSE. Poptávka reklamních zadavatelů směřuje nejen do soutěží, ale také do sponzoringu zde vysílaných rubrik.

HEADLINES

Headline, Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Černá Hora bude Hitrádiem Černá hora

Východočeské Rádio Černá Hora se v pátek 14.září promění v Hitrádio Černá Hora.  Rebranding Hitrádia...
Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...