Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Leoš Mareš bude vysílat Ranní show z NYC

3.9.2018 /

Leoš Mareš bude vysílat Ranní show z NYC

 

Populární Ranní show na Evropě 2 odstartovala další sezónu ve velkém a vysílat bude od začátku září týden z ČR a současně z USA. Jde o vyvrcholení půlroční soutěže Poraz Mareše, díky které se do NYC s Leošem Marešem podívá i 5 výherců vědomostního kvízu. Zatímco Leoš Mareš bude spolu s výherci do vysílání vstupovat na dálku, tak z pražského studia celý výlet také komentuje a sleduje Patrik Hezucký a Libor Bouček. Evropa 2 současně představila také novou podobu svého webu.

Na něm si můžete rozhovory z New Yourku poslechnout https://www.evropa2.cz/porady-zaznamy

 

„Výlet Leoše Mareše a našich výherců do New Yorku je takovým završením dvacáté sezóny Ranní show a současně odstartováním sezóny nové. A protože slavíme ve velkém, tak prostě zkusíme vysílat z USA. Je tu ale jistý časový posun, tak uvidíme, jak nám to půjde. Každopádně chystáme obsah jak on-air, tak i pro sociální sítě Evropy 2 a určitě to bude stát za to,“ slibuje Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio, a.s. a jednatelka RADIOHOUSE s.r.o.

 

Ranní show Evropy2 je dlouhodobě jedním z komerčně nejúspěšnějších pořadů RADIOHOUSE. Poptávka reklamních zadavatelů směřuje nejen do soutěží, ale také do sponzoringu zde vysílaných rubrik.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...