Newsletter, Novinky, Tiskové zprávy

BLANÍK vysílá PRO LEPŠÍ NÁLADU!

18.3.2020 /

Téma číslo jedna posledních dní je samozřejmě naprosto jasné… Ale na BLANÍKU se snaží kromě aktuálních informací souvisejících s onemocněním COVID-19 přinášet i DOBRÉ ZPRÁVY. A je až k nevíře, kolik jich v této době je! „Lidská solidarita nezná mezí a v našem vysílání v každé hodině přinášíme příběhy, které se týkají toho, jak si lidé pomáhají. Někdo šije roušky, jiný zajišťuje nákupy seniorům, pomáhají města, úřady i firmy. A o tom všem se snažíme informovat ve vysílání i na sociálních sítích,“prozrazuje programový ředitel Daniel Rumpík. Podle něj patří obrovský dík celému týmu BLANÍKU, a to bez jakékoli výjimky. „Všichni moderátoři i redaktoři odvádí neskutečnou práci, a k tomu se jim ještě daří – pokud to situace dovolí – rozdávat úsměvy a dobrou náladu, jak se ostatně u sluníčkového rádia sluší patří. Jsou skvělí a patří jim velké díky,“dodává.

A jak se aktuální situace konkrétně dotýká vysílání BLANÍKU? Ve vysílání je více aktuálních vstupů a živých telefonátů, o víkendu se rozšířili zpravodajské relace.

Několikrát denně se vysílají  VZKAZY PRO LEPŠÍ NÁLADU. Posluchači píší, co je i v této těžké době potěšilo, anebo posílají vzkazy a poděkování lékařům, záchranářům, kurýrům, prodavačkám, a všem ostatním, kteří jsou nyní v první linii. A když je to možné, spojí to i s písničkou. Proto se hrál už  Prodavač pro všechny, kteří sedí za pokladnami v obchodech, anebo Sestričku z Kramárov pro všechny zdravotní sestry a lékaře.

         

Zdroj: Rádio Blaník

Každé všední dopoledne siposluchači mohou užít ŠŤASTNOU HODINKU. V hodině mezi devátou a desátou dopolední nezazní na BLANÍKU ani jedna smutná písnička. Dvakrát denně pak navíc ve vysílání hrají písničky v LIVE verzi, přesně tak, jak zazněly na Narozeninových koncertech na Konopišti.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...