Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

BLANÍKU popřejí k narozeninám i Lucie Bílá, Mirai a Tomáš Klus

11.4.2019 /

… a k tomu samozřejmě spousta dalších hvězdných gratulantů!

20 let je dlouhá doba – a když takové jubileum slaví rádio, je jasné, že oslava prostě musí stát za to.  Na BLANÍKU vám už 20 let hrajeme hezky česky a v sobotu 1. června 2019 vás všechny zveme na velké finále našich oslav. A protože na BLANÍKU máme rádi a ctíme tradice, slavit budeme jako každý rok v přírodním divadle na Konopišti!

Sestava letošních gratulantů je zárukou, že na své si přijde skutečně každý. Po osmi letech se na blanické Konopiště vrací mnohonásobná zlatá Česká slavice Lucie Bílá. Ozdobou programu bude i další legendární česká zpěvačka Helena Vondráčková. Na Konopišti to samozřejmě dobře zná a také tentokrát se mohou posluchači těšit na spoustu oblíbených hitů, které si určitě rádi s Helenou zazpívají.

Loňské vystoupení skupiny Mirai posluchače BLANÍKU okouzlilo, proto jsme rádi, že naše pozvání přijali také letos. Stejně tak se už nyní těšíme na Mandrage, Xindla X nebo Marka Ztraceného, který na Konopišti zažije svoji premiéru. Mnoho lidí se nás loni ptalo, proč chyběl Tomáš Klus – máme pro vás skvělou zprávu, letos si na narozeninách Rádia BLANÍK určitě zazpívá! Stejně tak dorazí i dva zpěváci, kteří se na Konopiště vždy rádi vracejí – Miroslav Žbirka a Janek Ledecký. A chybět nebude ani Jakub Smolík, který nám na narozeninách zazpívá už poosmnácté. Bez něj by to prostě nebylo ono. Těší nás i velký zájem partnerů, kteří jsou součástí této velké oslavy, generálním partnerem pro letošní rok je Le&Co, kterou doplňují hlavní partnerství: Lunzo, TisknuLevne.cz, Fiskars a další.  Zahnat žízeň bude možné Velkopopovickým Kozlem a o narozeninové líčení se může postarat Oriflame.

Tak taková je sestava dvacátých narozenin Rádia BLANÍK. A pozor – chystáme pro vás i několik zajímavých překvapení. Tak buďte ve střehu…

Všechny podrobnosti jsou uvedeny na stránkách www.radioblanik.cz. Těšíme se na vás! A postupně vás budeme seznamovat s dalšími body našeho narozeninového programu.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...