Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Festival Labské léto navštívily tisíce lidí

31.8.2022 /

Tradiční festival hudby pro celou rodinu Labské léto navštívily v neděli 28. srpna tisíce lidí. Akce pořádaná v areálu letního kina v Ústí nad Labem Hitrádiem North Music ze skupiny Media Bohemia nabídla české kapely Mirai, Jelen, Kapitán Demo, O5 a Radeček a další. Nechyběl ani bohatý kulturní program a soutěže mimo hlavní pódium.

„Letní akce pod značkou RadioFest našim Hitrádiím sluší a vlastně všechny byly letos úspěšné, co do počtu návštěvníků i počtu oslovených lidí skrze marketingové kampaně. Tradiční Labské léto navíc s Hitrádiem North Music přímo pořádáme, takže máme radost i z obchodního hlediska. Počasí se postaralo o nervy do poslední chvíle, ale naši moderátoři i posluchači nás podrželi, a nakonec to byl skvělý zážitek,“ řekl Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu Media Bohemia.

Hitrádia všechny kapely z Labského léta běžně ve svém playlistu hrají. Proto jsou festivaly tohoto typu ideální příležitostí se s posluchači potkat, zazpívat si a pobavit se společně. V Ústí nad Labem to publikum umí a Hitrádiu North Music akce, kterou vyvrcholilo prázdninové úsilí, výborně vyšla,“ dodal Michal Merenda, který skupinu Hitrádií řídí.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...