Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

HITRÁDIA představují novou ranní dvojku, Snídani šampionů budou podávat Kateřina PECHOVÁ a Dominik VRŠANSKÝ

1.11.2021 /

Snídaně šampionů, oblíbená centrální ranní show sítě Hitrádií, oznamuje jména nových moderátorů. Více než milion týdenních posluchačů bude do nového dne od pondělí do pátku probouzet tandem Dominik Vršanský a Kateřina Pechová. Třaskavý budík v podobě jemné kudrnaté blondýnky a temperamentního šídla nabídne fanouškům Hitrádií každé pracovní ráno pozitivní energii, výbornou náladu a přesně ty informace, které potřebují.

Zatímco blogger Dominik sbíral dosud úspěchy na poli novinářském, otcovském a moderátorském, Kateřina o sobě dala vědět především coby zpěvačka, herečka a influencerka. Oba milují skvělé hudební hity, dobrou zábavu, přátelský pokec s hosty a každou výzvu. I proto přijali nabídku, aby v prestižním čase nahradili dosavadní ranní dvojici Johana Mádra a Ondru Havla.

Od Kateřiny s Dominikem si slibujeme spoustu přirozené dobré nálady, neotřelé nápady a skvělou ranní společnost. Ve svém spojení jsou ztělesněním naší cílové skupiny, navíc se nadšeně hrnou ke každé výzvě. Dosavadní spolupráce s nimi přináší každý den další důvod k radosti,“ potvrdila programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

Snídani šampionů s Dominikem a Kateřinou můžete slyšet na Hitrádiích každý pracovní den od 1. listopadu vždy od 6:00 do 9:00.  

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...