Novinky z oboru

Lagardere No Limits chystají druhý ročník hudebního festivalu Mountfield PARÁDA FEST

28.7.2017 / Praha

Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR, chystá po loňském úspěchu další ročník Mountfield PARÁDA FESTu. Kampaň na festival běží na všech kanálech multimediálního domu, v printu, OOH i v onlinu. Stejně jako v předchozím roce proběhne akce v přírodním areálu na Konopišti, a to už v sobotu 12. srpna. Návštěvníci festivalu se mohou těšit na Annu K, Davida Kollera, Eddie Stoilow a další.

Počet partnerů pro akci zůstává omezený a stejně jako v loňském roce je titulárním partnerem společnost Mountfield. Pro ni na místě připraví Lagardere No Limits speciální soutěž o gril. Hlavní partner akce, společnost Suzuki, bude zase na místě soutěžit o auto s plnou nádrží na celý víkend.

„Kromě Mountfieldu a Suzuki se v místě konání akce ještě v menší míře objeví další klienti Lagardere No Limits. Mimo jiné na festivalu dáme prostor také dlouhodobým partnerům rádiových CSR aktivit např. obecně prospěšné společnosti Život dětem,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

„Stejně jako v loňském roce získali partneři PARÁDA FESTU nejen skvělou prezentaci na místě, ale současně i synergickou komunikaci v rádiu, na webu a sociálních sítích našeho multimediálního domu. Stanice Frekvence 1 jim navíc na míru připravila soutěžní koncept, který odbavují samotní moderátoři Lepšího rána a produkt tak v podstatě přirozeně zapadá do každodenního výjezdu ranního týmu,“ dodává Renčín.

Více informací o festivalu

Hudební festival Mountfield PARÁDA FEST proběhne druhou srpnovou sobotu v přírodním divadle na Konopišti a nabídne samé hvězdy: Annu K, Davida Kollera, Jaroslava Uhlíře, kapelu BSP, Dalibora Jandu, Eddie Stoilow nebo Balage Band. Oproti loňskému roku přibude druhá stage. Na té zazní hudba nejrůznějších žánrů. Vystoupí zde například kapely: Czech It, Vlny, Dilated, zpěvák Iby Pop nebo bubenické uskupení Tokhi & Groove Army. Po skončení jednotlivých koncertů budou následovat i autogramiády jednotlivých interpretů a afterparty s DJs Frekvence 1. Stejně jako v loňském roce je připravena speciální zábavná zóna s atrakcemi pro děti a nově se návštěvníci mohou těšit i na autogramiádu a popovídání s moderátory Frekvence 1.

Řidiči bez problémů zaparkují na velkokapacitním parkovišti u Konopiště a parkovišti pod hrází. To je určeno návštěvníkům, kteří si na místě chtějí postavit stan. Pro ty, co nepojedou na akci autem, bude připravena kyvadlová autobusová doprava zdarma z autobusového nádraží v Benešově. Více informací o akci naleznete na www.paradafest.cz.

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...