Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Nově zastupujeme Radio Kroměříž a posilujeme v online poslechu

28.8.2020 /

Od 1. 9. se součástí obchodní nabídky společnosti Radiohouse stává Radio Kroměříž. Díky tomu dojde k posílení pozice jak na národní úrovni, tak především ve Zlínském kraji. Pro zvýšený zájem o online rádia, tak zařazujeme část i do svých obchodních produktů.

Radio Kroměříž vysílá na frekvencích FM 88,2 v Uherském Hradišti, FM 103,3 v Kroměříži a FM 107,00 ve Zlíně. Hudební formát a regionální zpravodajství míří především na produktivní populaci ve věku 30-50 let a zajímavostí je, že prostor ve vysílání dostávají i lokální skupiny a interpreti.

V Radiohouse zaznamenáváme v posledních měsících zvýšený zájem i o specializovaná online rádia distribuovaná posluchačům prostřednictvím služby Radia.cz. Část těchto rádií bude nově součástí již zavedených obchodních produktů.

Všechny výše uvedené změny reflektuje nový ceník společnosti Radiohouse s.r.o. platný od 1. 9. 2020.

O Radiu Kroměříž:

Radio Kroměříž vysílá na třech frekvencích: FM 88,2 v Uherském Hradišti, FM 103,3 v Kroměříži a FM 107,00 ve Zlíně.  Podporuje místní neziskové organizace, začínající umělce, organizátory různých akcí, podnikatele a také malé i velké firmy místního regionu. Dalším obohacujícím regionálním informačním servisem a propagátorem akcí se zaměřením na posluchače a čtenáře, jsou webové stránky i sociální sítě (Facebook). Na rádiovém webu www.radiokromeriz.cz jsou vydávány denně zprávy, novinky z okolí i pozvánky na akce v regionu. Dále píší o zajímavých lidech, kteří jsou součástí místního okolí a mají co nabídnout i posluchačům v rádiu.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...