Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Novou manažerkou komunikace Media Bohemia se stane Zuzana Nevoralová

21.3.2022 /

Zuzana Nevoralová od dubna posílí tým marketingu mediální skupiny Media Bohemia, do jejíhož portfolia patří například Rádio Blaník, Hitrádia, Fajn Radio a Rock Radio. Jako manažerka komunikace bude zodpovědná za interní komunikaci, externí komunikaci jednotlivých značek i celé skupiny.  

Novou manažerkou komunikace mediální skupiny Media Bohemia se od dubna stane Zuzana Nevoralová. Zuzana Nevoralová se v oblasti médií, marketingu a komunikace pohybuje více než 15 let, v minulosti například zastávala pozici ředitelky Odboru obchodu a marketingu v Českém rozhlase, pracovala v agentuře Ogilvy PR nebo v marketingu advokátní kanceláře Havel & Partners. Před příchodem do Media Bohemia působila jako tisková mluvčí a manažerka komunikace v mediální skupině Active (dříve Lagardere Active ČR).

„Jsem moc rád, že mohu v našem týmu přivítat Zuzanu, která se v oblasti médií pohybuje více než 15 let a v oblasti externí i interní komunikace je uznávanou profesionálkou,“ říká Petr Uchytil, ředitel marketingu a produktu a dodává: „Mezi její zodpovědnosti v Media Bohemia bude patřit interní komunikace, media relations a komunikace značek rádií navenek. Primárně se bude zaměřovat na tvorbu image Rádia Blaník v dalších médiích a dále na posilování regionálního PR pro jednotlivá Hitrádia.“ 

Kromě oblasti PR a komunikace plánuje mediální skupina Media Bohemia posílit v rámci marketingu také aktivity sociálních sítí a mediálních partnerství.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...