Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rádio Blaník spustilo novou hru „Energie na rok zdarma!“ 

14.3.2022 /

Rádio Blaník odstartovalo dnes 14. března velkou rádiovou soutěž. Posluchačům, kteří splní podmínky hry, zaplatí 12tinásobek jejich měsíčních záloh na energie. Hlavním cílem je odměnit věrnost stávajících posluchačů a usnadnit jim život.

Nová hra Rádia Blaník s názvem „Energie na rok zdarma!“ odstartovala v pondělí
14. března a na rádiu poběží každý všední den až do 1. dubna. V pásmu 9.00 -16.00 vyhlásí moderátor jednoho šťastlivce, který se do hry přihlásil pomocí SMS. Pokud tento posluchač následně zavolá zpět do rádia během 3 po sobě následujících písniček, tak ho Rádio Blaník odmění tím, že mu zaplatí roční částku za jeho zálohy na energie.

„V současné době, kdy se ve společnosti kromě napjaté geopolitické situace a války na Ukrajině řeší i inflace jako taková, naši posluchači sami velmi pociťují, že se snižuje i jejich životní úroveň. Rádio Blaník se snaží přinášet svým posluchačům pohodu do jejich každodenního života, a proto jsme se také rozhodli na současnou neutěšenou situaci reagovat touto pozitivní kampaní,“ vysvětluje programový ředitel Rádia Blaník Daniel Rumpík a dodává: „Věřím proto, že tato nová hra přinese spoustu radosti mnoha našim posluchačům, a to jak těm stávajícím, tak i těm, kteří si nás třeba právě kvůli tomu naladí poprvé.“

Rádio Blaník (s claimem Pohodové české rádio) dlouhodobě staví marketingovou strategii na tom, že je blíže svým posluchačům. Zajímá se o jejich životy, poslouchá jejich příběhy, a hlavně pro ně představuje stabilitu a pohodu. Nová hra je proto postavená na konceptu, že pomůže věrným posluchačům s řešením v současnosti velmi palčivého problému, jako jsou zvyšující se zálohy na energie. Rádio počítá s tím, že v rámci této hry odmění až 15 aktivních posluchačů.

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...