Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rock Radio oslavilo 10. narozeniny

5.12.2018 /

Prvního prosince uplynulo přesně deset let od chvíle, kdy začalo vysílat Rock Radio.

Možná si vybavíte, že 1. prosince 2008 bylo pondělí, venku svítilo slunce a teploměr ukazoval 15 stupňů tepla. Vůbec první píseň, kterou jsme vám z éteru pustili byl song Perfect Day od Lou Reeda.

A tím vše začalo.

Před pár dny jsme oslavili 10. narozeniny, ale ohňostroj ani šampaňské jste od nás nemohli čekat. Nepřipravili jsme ani koncert roku z Václaváku ani jsme nesoutěžili o dárky za desetitisíce. Slíbili jsme vám, že budeme hrát slušný rock, stejně jako dosud.

Jsme Rock Radio – je nám deset, no a co?

Proto vás i nadále dostaneme na ty nejlepší koncerty a dáme vám CD nebo slušná trička. A právě trička z limitované edice „je nám deset, no a co“ jsme téměř celý listopad rozdávali za vaše fotky. Jak to dopadlo můžete vidět na našem Facebooku nebo Instagramu. Onair komunikaci doprovodilo i originální video, které jsme pro naše posluchače natočili.

https://www.youtube.com/watch?v=Dl1ibPmBggU

Za první dekádu vysílání se zaběhlo spoustu oblíbených projektů, které úspěšně fungovaly díky komerčním partnerům a kreativně zvládnutým speciálním operacím. Letošní rok byl ve znamení Rock Life – rozdávání vstupenek na koncerty AC/DC, Deep Purple, Lenny Krevitz, Ozzy Osbourne a Iron Maiden. V dalším roce se můžete těšit na oblíbený projekt Kočka Rocku, který proběhne díky Rock Radiu a rádiovým partnerům už poněkolikáté.

 

RockRadio – Rock je slušná muzika!

HEADLINES

Headline

Také vás zajímá, kdo vaši reklamu uslyší? Zvyšte výkon své kampaně!

7 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...