Newsletter, Novinky, Novinky z oboru, Tiskové zprávy

Rockový ráno s Tomášem Krausem

3.9.2021 /

Rock Radio, které patří do skupiny MEDIA BOHEMIA se neustále snaží zdokonalovat pokrytí a zásobovat tak co nejvíce posluchačů slušným signálem. V letošním roce se podařilo například rozšířit vysílání v Praze a Středních Čechách. To, že se Rock Radiu daří, dokazují nejen aktuální čísla poslechovosti RADIOPROJEKTu, ale například i online poslech stanice. Díky růstu stanice zařazuje do svého vysílání několik programových novinek, jednou z nich je nová moderátorské posila do Rockovýho rána, je jím Tomáš Kraus.

Rock Radio reaguje na svůj rozvoj a růst novinkami a změnami ve vysílání, které se odráží od  aktuální situace a jsou nutné pro další růst stanice.

Nejvýraznější změnou je nová posila moderátorského týmu. Rock Radio si do svého ranní vysílání vybralo člověka s nejrockovějším hlasem v České republice – Tomáše Krause, který převezme otěže Rockovýho rána od 6 do 9 hodin.

Tomáš Kraus sám říká: „Po patnácti letech je to pro mě obrovská výzva, na kterou se moc těším. Věřím, že v Rock Radiu zúročím svý letitý zkušenosti. Neslibuju, že to bude revoluční, ale rozhodně můžu zaručit, že to bude jiný, zkrátka pořádnej rock´n´roll.“ Posluchači Rock Radia se tak můžou těšit nejen na originální rockovou ranní show, ale i na hosty, které si Tomáš Kraus do svého vysílání bude zvát.

Zdroj: Rock Radio

Tomáš Kraus v minulosti  moderoval ranní show na Frekvenci 1, poté účinkoval na NOVA CINEMA jako Hvězdný Reportér, působil v TV NOVA a dodnes ho posluchači můžou vídat i na obrazovce TV Prima, kde natáčí především hudební reportáže do lifestylových pořadů.

Tím ale změny na Rock Radiu nekončí. Posluchači, co si oblíbili ranního kohouta Marothu se nemusí obávat, že by z éteru definitivně zmizel. Naopak. Vysílání převezme úderem 15. hodiny a bude se o slušnou zábavu starat až do večera.

O tom, že Rockový ráno s Tomášem Krausem bude skutečně jiné, se můžete přesvědčit už od 6. září na všech frekvencích Rock Radia nebo kdekoliv online na www.rockovyradio.cz.


Zdroj: Rock Radio

Rock Radio – Rock je slušná muzika!

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...