Newsletter, Novinky, Tiskové zprávy

Vrcholí nominace do 8. ročníku Firmových Oscarů, tradičně s podporou Radiohouse

11.5.2020 /

Rozhodněte, kdo letos získá firmové oscary: nominujte podnikatele nebo společnosti do 8. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží, Český Goodwill 2020. Uzávěrka pro nominace je tradičně 30. června.

Po osmé máte šanci udělit firmové oscary firmám, kterých si vážíte za jejich zodpovědný přístup k podnikání. Nominujte podnikatele nebo společnost na ocenění Český Goodwill 2020. Podpořte podnikatele v této nelehké době, právě teď vaše uznání potřebují jako sůl. Obrovskou motivaci jim můžete poslat právě prostřednictvím nominace na firmové oscary.

Nominovat můžete jako zaměstnanec, obchodní partner nebo jednoduše obdivovatel „z ulice“. O nominaci nerozhoduje velikost firmy, výše obratu ani počet zaměstnanců. Záleží pouze na vašich hodnotách, které jsou vás důležité a pro které si dané firmy vážíte. Nominovat můžete z pohodlí vašeho domova prostřednictvím on-line nominačního formuláře na www.cesky-goodwill.cz.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží. Od roku 2013 je pořádá česká poradenská firma HPCG (Hlavatý & Partners Consulting Group). V letošním ročníku jsou otevřeny nominační kategorie Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia. „Všichni finalisté se navíc budou již tradičně ucházet o titul Osobnost Český Goodwill 2020,“ doplnila ředitelka HPCG Lenka Hlavatá s tím, že o umístění v této kategorii rozhodne opět veřejnost v zářijovém hlasování.

Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou RADIOHOUSE a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2020 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ a Etnetera Group.

Pro více informací navštivte www.cesky-goodwill.cz

HEADLINES

Headline

5 z 10 řidičů v naší republice poslouchá týdně právě naše rádia, tj. rádia ze skupiny RADIOHOUSE. Ví...
Headline

Produkční tipy dobré rozhlasové reklamy

Příprava mediální strategie Existuje mnoho přístupů jak připravit efektivní mediální strategii a my...